0

Naše služby

Nabídka služeb v oblasti IT a fotografování. V případě, že zde není z techto oblastí nějaká služba, o kterou máte zájem, prosím nevájte mne kontaktovat.

Tvorba WWW stránek

Tvorba WWW prezentací i zakázkových systémů. Od jprezentací na CMS WordPress, po složitější systémy na míru. Možná je i úprava vašich stávajících internetových stránek, nebo tvorba E-SHOPU.

SEO, SEM

Optimalizace stránek pro vyhledávače a tvorba obsahu na základě klíčových slov. Návrh a tvorba microsites pro podporu okolí. Tvorba analýzi chyb na WWW stránkách a jejich náprava.

Aplikace, programování

Tvorba aplikací na míru. Tvorba aplikací pro OS Windows v prostředí Visual studio .NET (Visual basic .NET). Pro další platformy v jazyce JAVA.

Správa PC a serverů

Instalace a údržba operačních systémů Microsoft Windows (R), Linux a MacOS. Údržba serverů i domácích a kancelářských počítačů. Návrhy řešení vybavení menších a středních firem.

Automatizace procesů

Analýza a návrh, řešení automatizace obchodních a výrobních procesů. Jedná se zejména o návrh optimálního HW a SW řešení pro váš obchod, nebo provoz.

Služby fotografa

Rodinné, portrétní, reportážní fotografie. Pro své zákazníky je možno i produktová fotografie. Nafotím i rodinné oslavy, křtiny a další akce. Omlouvám se, ale nefotím svatby.

Grafické práce

Tvorba letáků, vizitek a další reklamní grafiky. Možno navrhnout i grafický vzhled WWW stránek. Mám zkušenosti i se sazbou tiskovin a knih.

Kurzy a školení

Kurzy a školení, jak z oblasti IT, tak fotografování. Jedná se zejména o správnou práci s WWW obsahem a kurzy fotografování, s možností zapůjčení fotoapárátu.

Ostatní služby

Nabízím i další služby v oblasti IT a fotografování. Například čištění PC, čištění chipu fotoapárátu, tisk fotografií a další.